Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Otkriti: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Proizvodi
Uzvišeni losion mikropela kože
Comfort Zone Uzvišeni losion mikropela kože 44 € 100 ml (440,00 € / 1 l)
Hydramemory Hydra Puna maska
Comfort Zone Hydramemory Hydra Puna maska 47 € 60 ml (783,33 € / 1 l)
icon
Intenzivna hidratantna maska
Team Dr Joseph Intenzivna hidratantna maska 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Piling voćne kiseline
Natrag uskoro
Team Dr Joseph Piling voćne kiseline 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Hijaluronska krema za konture usana
Team Dr Joseph Hijaluronska krema za konture usana 47,90 € 15 ml (3.193,33 € / 1 l)
Tekućina s aktivnom čistom
Comfort Zone Tekućina s aktivnom čistom 48 € 30 ml (1.600,00 € / 1 l)
Holi (Cleanse) ulje za čišćenje lica i sredstvo za skidanje šminke
Agent Nateur Holi (Cleanse) ulje za čišćenje lica i sredstvo za skidanje šminke 48 € 120 ml (400,00 € / 1 l)
Magnetska kutija za masku za mlade
MAGICSTRIPES Magnetska kutija za masku za mlade 49 € 3 item (16,33 € / 1 item)
Maska za umirivanje kože
Team Dr Joseph Maska za umirivanje kože 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Intenzivna revitalizirajuća maska
Team Dr Joseph Intenzivna revitalizirajuća maska 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Mlijeko za čišćenje cvjetova frangipanija
Ligne St Barth Mlijeko za čišćenje cvjetova frangipanija 51 € 125 ml (408,00 € / 1 l)
Hydramemory svjetlost sorbet krema
Comfort Zone Hydramemory svjetlost sorbet krema 56 € 60 ml (933,33 € / 1 l)
Contourcream bijelog borova i lippen
KORRES Contourcream bijelog borova i lippen 56,90 € 15 ml (3.793,33 € / 1 l)
Kiselina (pranje) Sredstvo za čišćenje mliječne kiseline za posvjetljivanje kože
Agent Nateur Kiselina (pranje) Sredstvo za čišćenje mliječne kiseline za posvjetljivanje kože 56,90 € 120 ml (474,17 € / 1 l)
Hidratantna krema za područje oko očiju
Natrag uskoro
Team Dr Joseph Hidratantna krema za područje oko očiju 57,90 € 15 ml (3.860,00 € / 1 l)
Renight maska
Natrag uskoro
Comfort Zone Renight maska 58 € 60 ml (966,67 € / 1 l)
Bijeli bor Meno reverse ™ regenerirajuća noćna krema
KORRES Bijeli bor Meno reverse ™ regenerirajuća noćna krema 58,90 € 40 ml (1.472,50 € / 1 l)
Flash Delight Mask
A4 Cosmetics Flash Delight Mask 59,90 € 50 ml (1.198,00 € / 1 l)
Bijeli hidratantna krema SPF20
KORRES Bijeli hidratantna krema SPF20 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Bijeli bor Meno reverse ™ intenzivno punjenje krema
Natrag uskoro
KORRES Bijeli bor Meno reverse ™ intenzivno punjenje krema 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Bijeli boro meno reverse ™ volumen serum-in krema
KORRES Bijeli boro meno reverse ™ volumen serum-in krema 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Uzvišeni flaster za oči kože
Comfort Zone Uzvišeni flaster za oči kože 60 € 30 ml (2.000,00 € / 1 l)
Zlatna požuda po cijelom ulju
ORIBE Zlatna požuda po cijelom ulju 63 € 50 ml (1.260,00 € / 1 l)
Rening ulje
Comfort Zone Rening ulje 63 € 30 ml (2.100,00 € / 1 l)
Stranica 3 iz 4
* uklj. Ges. PDV plus troškovi dostave

Luksuzni i nišni parfemi! Što ga čini tako jedinstvenim?

Čisti luksuz nije stvar, naravno. To se također temelji na konceptu nišnih mirisa koji su poznati po luksuzu. Ekskluzivni sastavi mirisa sastoje se od ručno odabranih sastojaka, pri čemu kreacije proizlaze samo iz vizija parfimera. Posebne kompilacije su kvazi jedinstvene biljke za stvaranje, koje su dostupne samo u ograničenim količinama.