Parfum Refills

Perfume Refills

With perfume refills, you discover an elegant way to re-experience your favorite fragrance without having to buy a new bottle every time. Many fragrance brands now offer practical refill solutions that make it easy to replenish selected perfumes. This way, the familiar bottle is preserved, and the fragrance can continue to be part of your daily ritual.

Refill fragrances are ideal for anyone who has already found their signature scent and values a more conscious beauty routine. They reduce packaging material, save additional glass, and opt for a modern form of fragrance purchase. Another advantage: refill sizes often contain more milliliters than the original bottles and are often attractively priced due to the elimination of the elaborately designed bottle.

Otkriti: Perfume Refills

filter

filter

26 Proizvodi
Bois Impérial Refill
Natrag uskoro
Essential Parfums Bois Impérial Refill 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Anđeli dijele punjenje
Kilian Paris Anđeli dijele punjenje 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Ravno u nebo, bijelo kristalno punjenje
Kilian Paris Ravno u nebo, bijelo kristalno punjenje 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
ANGELS DIJELO PARADIS PUTOVANJE
Kilian Paris ANGELS DIJELO PARADIS PUTOVANJE 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Popunjavanje infuzije fig
Natrag uskoro
Essential Parfums Popunjavanje infuzije fig 64 € 150 ml (426,67 € / 1 l)
Udio anđela na stijenama
Kilian Paris Udio anđela na stijenama 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Crni fantom "memento mori"
Natrag uskoro
Kilian Paris Crni fantom "memento mori" 272 € 100 ml (2.720,00 € / 1 l)
Mon Vetive Refill
Essential Parfums Mon Vetive Refill 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Lijep punjenje bergamota
Essential Parfums Lijep punjenje bergamota 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Narančasta X Santal Repll
Essential Parfums Narančasta X Santal Repll 64 € 150 ml (426,67 € / 1 l)
Ruža magnetsko ponovno punjenje
Essential Parfums Ruža magnetsko ponovno punjenje 64 € 150 ml (426,67 € / 1 l)
Popunjavanje božanske vanilije
Essential Parfums Popunjavanje božanske vanilije 64 € 150 ml (426,67 € / 1 l)
Smoking Hot Refill
Kilian Paris Smoking Hot Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Ljubav, nemoj biti sramežljiv
Kilian Paris Ljubav, nemoj biti sramežljiv 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Apple Brandy na stijenama
Kilian Paris Apple Brandy na stijenama 232 € 100 ml (2.320,00 € / 1 l)
Ne mogu te prestati voljeti
Kilian Paris Ne mogu te prestati voljeti 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Punjenje kralja
Natrag uskoro
Kilian Paris Punjenje kralja 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Dobra djevojka otišla je loše ekstremno punjenje
Kilian Paris Dobra djevojka otišla je loše ekstremno punjenje 312 € 100 ml (3.120,00 € / 1 l)
Dobra djevojka otišla je loše puniti
Kilian Paris Dobra djevojka otišla je loše puniti 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Pijansko punjenje
Kilian Paris Pijansko punjenje 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Kotrljanje u ljubavi
Kilian Paris Kotrljanje u ljubavi 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Ruže na punjenju leda
Kilian Paris Ruže na punjenju leda 232 € 100 ml (2.320,00 € / 1 l)
Sveto dopunu drva
Kilian Paris Sveto dopunu drva 256 € 100 ml (2.560,00 € / 1 l)
Punjenje pačulija Mania
Essential Parfums Punjenje pačulija Mania 64 € 150 ml (426,67 € / 1 l)
Stranica 1 iz 2
* uklj. Ges. PDV plus troškovi dostave

Luksuzni i nišni parfemi! Što ga čini tako jedinstvenim?

Čisti luksuz nije stvar, naravno. To se također temelji na konceptu nišnih mirisa koji su poznati po luksuzu. Ekskluzivni sastavi mirisa sastoje se od ručno odabranih sastojaka, pri čemu kreacije proizlaze samo iz vizija parfimera. Posebne kompilacije su kvazi jedinstvene biljke za stvaranje, koje su dostupne samo u ograničenim količinama.