Body Creme

Body Cream

Luxurious care for velvety soft skin. Body Cream is the epitome of intensive body care. With its rich texture, it provides deep-acting moisture to particularly dry and demanding skin, leaving it feeling incomparably supple. Perfect for pampering your skin daily or after a relaxing bath.

Our exclusive selection of body creams offers care products with nourishing ingredients such as shea butter, coconut oil or almond oil, which intensively pamper your skin and protect it from drying out. Delicate fragrances and luxurious formulations transform the application into a soothing ritual that pampers the senses.

Otkriti: Body Cream

filter

filter

24 Proizvodi
Côte d'Azur ResiualAtive Crème
ORIBE Côte d'Azur ResiualAtive Crème 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Krema za tijelo bal d´afrique
Natrag uskoro
BYREDO Krema za tijelo bal d´afrique 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Krema za tijelo Blanche
BYREDO Krema za tijelo Blanche 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Desertland Restorativno tijelo Créme
ORIBE Desertland Restorativno tijelo Créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Bogata krema za tijelo
Natrag uskoro
Diptyque Bogata krema za tijelo 72 € 200 ml (360,00 € / 1 l)
Valaya krema za tijelo
Parfums de Marly Valaya krema za tijelo 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Dolina cvijeća restorativno tijelo créme
ORIBE Dolina cvijeća restorativno tijelo créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Krema za tijelo
Augustinus Bader Krema za tijelo 180 € 200 ml (900,00 € / 1 l)
icon
Mošusna terapija krema za tijelo
INITIO Parfums Privés Mošusna terapija krema za tijelo 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Atomska krema za tijelo ruža
INITIO Parfums Privés Atomska krema za tijelo ruža 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Karoserija krema Mojave duh
BYREDO Karoserija krema Mojave duh 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Trifecta
Augustinus Bader Trifecta 575 € 270 ml (2.129,63 € / 1 l)
Slip za mirsko tijelo
Natrag uskoro
Comfort Zone Slip za mirsko tijelo 49 € 270 ml (181,48 € / 1 l)
Termo krema za strategiju tijela
Natrag uskoro
Comfort Zone Termo krema za strategiju tijela 80 € 200 ml (400,00 € / 1 l)
Ograničeno izdanje za kosu i tijelo maslaca
Comfort Zone Ograničeno izdanje za kosu i tijelo maslaca 25 € 100 ml (250,00 € / 1 l)
Krema za tijelo la tulipe
BYREDO Krema za tijelo la tulipe 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Mirnoća krema za tijelo
Comfort Zone Mirnoća krema za tijelo 73 € 180 ml (405,56 € / 1 l)
Krema za tijelo ruža iz Novčeve zemlje
BYREDO Krema za tijelo ruža iz Novčeve zemlje 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Ciganska voda s karoserom
BYREDO Ciganska voda s karoserom 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Valaya vrhnje karoserije
Natrag uskoro
Parfums de Marly Valaya vrhnje karoserije 70 € 200 ml (350,00 € / 1 l)
Krema za tijelo
A4 Cosmetics Krema za tijelo 113 € 200 ml (565,00 € / 1 l)
Maslinaska smokva krema za tijelo
KORRES Maslinaska smokva krema za tijelo 19,90 € 200 ml (99,50 € / 1 l)
Deep Respiration Balm
Team Dr Joseph Deep Respiration Balm 27,90 € 50 ml (558,00 € / 1 l)
Oud za kremu za tijelo
INITIO Parfums Privés Oud za kremu za tijelo 95 € 200 ml (475,00 € / 1 l)
Stranica 1 iz 1
* uklj. Ges. PDV plus troškovi dostave

Luksuzni i nišni parfemi! Što ga čini tako jedinstvenim?

Čisti luksuz nije stvar, naravno. To se također temelji na konceptu nišnih mirisa koji su poznati po luksuzu. Ekskluzivni sastavi mirisa sastoje se od ručno odabranih sastojaka, pri čemu kreacije proizlaze samo iz vizija parfimera. Posebne kompilacije su kvazi jedinstvene biljke za stvaranje, koje su dostupne samo u ograničenim količinama.