Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Otkriti: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Proizvodi
Esencijalno dvofazno uklanjanje šminkanja
Comfort Zone Esencijalno dvofazno uklanjanje šminkanja 33,50 € 150 ml (223,33 € / 1 l)
Grčki jogurt umirujući probiotska noćna krema
Natrag uskoro
KORRES Grčki jogurt umirujući probiotska noćna krema 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Grčki jogurt intenzivan, hranjivi probiotički hidratant
Natrag uskoro
KORRES Grčki jogurt intenzivan, hranjivi probiotički hidratant 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Santorini grožđa pora -enemy krema
KORRES Santorini grožđa pora -enemy krema 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Hyaluronic Blossom maglica za lice
Team Dr Joseph Hyaluronic Blossom maglica za lice 34,90 € 100 ml (349,00 € / 1 l)
Hidra mirni serum lica
Grums Hidra mirni serum lica 35 € 30 ml (1.166,67 € / 1 l)
Režim kože lx detox čistač
Comfort Zone Režim kože lx detox čistač 37,50 € 150 ml (250,00 € / 1 l)
icon
Čista micelarna voda za čišćenje
Team Dr Joseph Čista micelarna voda za čišćenje 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Nježan balansirajući tonik
Team Dr Joseph Nježan balansirajući tonik 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Pročišćavanje gel za čišćenje
Team Dr Joseph Pročišćavanje gel za čišćenje 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Tonik za dubinsko čišćenje
Team Dr Joseph Tonik za dubinsko čišćenje 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Ulje za lice ružičaka
RAAW by Trice Ulje za lice ružičaka 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Plave ljepotice kapi
RAAW by Trice Plave ljepotice kapi 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Santorini grožđe eliksir za baršunastu meku kožu
KORRES Santorini grožđe eliksir za baršunastu meku kožu 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Piling za lice
Team Dr Joseph Piling za lice 39,90 € 50 ml (798,00 € / 1 l)
Grčki jogurt hranjivi probiotički serum
KORRES Grčki jogurt hranjivi probiotički serum 39,90 € 30 ml (1.330,00 € / 1 l)
Grčki jogurt probiotička maska ​​za lice
KORRES Grčki jogurt probiotička maska ​​za lice 39,90 € 100 ml (399,00 € / 1 l)
icon
Hydramemory bogata sorbetna krema
Comfort Zone Hydramemory bogata sorbetna krema 66 € 50 ml (1.320,00 € / 1 l)
Esencijalno ljuštenje
Comfort Zone Esencijalno ljuštenje 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Sranje kožne pukovnije
Comfort Zone Sranje kožne pukovnije 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Maska aktivne čistoće
Comfort Zone Maska aktivne čistoće 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Holi ulje za brijanje kože
Agent Nateur Holi ulje za brijanje kože 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Maska za dubinsko čišćenje
Team Dr Joseph Maska za dubinsko čišćenje 42,90 € 50 ml (858,00 € / 1 l)
Hydramemory depuff krema za oči
Comfort Zone Hydramemory depuff krema za oči 44 € 15 ml (2.933,33 € / 1 l)
Stranica 2 iz 4
* uklj. Ges. PDV plus troškovi dostave

Luksuzni i nišni parfemi! Što ga čini tako jedinstvenim?

Čisti luksuz nije stvar, naravno. To se također temelji na konceptu nišnih mirisa koji su poznati po luksuzu. Ekskluzivni sastavi mirisa sastoje se od ručno odabranih sastojaka, pri čemu kreacije proizlaze samo iz vizija parfimera. Posebne kompilacije su kvazi jedinstvene biljke za stvaranje, koje su dostupne samo u ograničenim količinama.