Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Otkriti: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Proizvodi
Menta
Natrag uskoro
Marvis Menta 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Klasična jaka metvica
Marvis Klasična jaka metvica 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Metvica
Marvis Metvica 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Maska apotekarske divlje ruže
KORRES Maska apotekarske divlje ruže 9,90 € 28 ml (353,57 € / 1 l)
Nježno mlijeko za čišćenje
Team Dr Joseph Nježno mlijeko za čišćenje 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Dnevna hidratantna krema
Team Dr Joseph Dnevna hidratantna krema 69,90 € 50 ml (1.398,00 € / 1 l)
List za pilit
Fur List za pilit 15 € 1 item (15,00 € / 1 item)
Grčki jogurt emulgirajući prah za praz
KORRES Grčki jogurt emulgirajući prah za praz 23,90 € 150 ml (159,33 € / 1 l)
Espresso piling za lice
Grums Espresso piling za lice 24 € 80 ml (300,00 € / 1 l)
Jastučići od bambusa za višekratnu upotrebu
Team Dr Joseph Jastučići od bambusa za višekratnu upotrebu 24,90 € 10 item (2,49 € / 1 item)
Clean Skin Cleans Cleanher
Team Dr Joseph Clean Skin Cleans Cleanher 24,90 € 60 ml (415,00 € / 1 l)
Crni obsidijan gua sha
Team Dr Joseph Crni obsidijan gua sha 24,90 € 1 item (24,90 € / 1 item)
Preko noći revitalizirajući set
Comfort Zone Preko noći revitalizirajući set 25 € 1 item (25,00 € / 1 item)
Hydramemory sranje lice
Natrag uskoro
Comfort Zone Hydramemory sranje lice 28 € 100 ml (280,00 € / 1 l)
Hydrogel maska ​​za lice (pojedinačna)
Augustinus Bader Hydrogel maska ​​za lice (pojedinačna) 28 € 3 ml (9.333,33 € / 1 l)
Nježno ulje za čišćenje
Team Dr Joseph Nježno ulje za čišćenje 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Meki balzam za sjaj usana
Team Dr Joseph Meki balzam za sjaj usana 29,90 € 10 g (2.990,00 € / 1 kg)
Restorativni balzam kože
Team Dr Joseph Restorativni balzam kože 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Santorini Grape -Enemy maska ​​s vulkanom i
KORRES Santorini Grape -Enemy maska ​​s vulkanom i 29,90 € 70 ml (427,14 € / 1 l)
Esesno pranje lica
Natrag uskoro
Comfort Zone Esesno pranje lica 30,50 € 150 ml (203,33 € / 1 l)
Bitno mlijeko
Comfort Zone Bitno mlijeko 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Osnovni toner
Comfort Zone Osnovni toner 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Korektor aktivne čistoće
Comfort Zone Korektor aktivne čistoće 32 € 15 ml (2.133,33 € / 1 l)
Tonik losion dinja
Ligne St Barth Tonik losion dinja 33 € 125 ml (264,00 € / 1 l)
Stranica 1 iz 4
* uklj. Ges. PDV plus troškovi dostave

Luksuzni i nišni parfemi! Što ga čini tako jedinstvenim?

Čisti luksuz nije stvar, naravno. To se također temelji na konceptu nišnih mirisa koji su poznati po luksuzu. Ekskluzivni sastavi mirisa sastoje se od ručno odabranih sastojaka, pri čemu kreacije proizlaze samo iz vizija parfimera. Posebne kompilacije su kvazi jedinstvene biljke za stvaranje, koje su dostupne samo u ograničenim količinama.