Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Odkryć: Luxuspflege unter 70€

Filtr

Filtr

77 Produkty
GREEK YOGHURT Odżywcze serum probiotyczne
KORRES GREEK YOGHURT Odżywcze serum probiotyczne 39,90 € 30 ml (1.330,00 € / 1 l)
GREEK YOGHURT Probiotyczna maseczka do twarzy
KORRES GREEK YOGHURT Probiotyczna maseczka do twarzy 39,90 € 100 ml (399,00 € / 1 l)
icon
Maska uspokajająca skórę
Team Dr Joseph Maska uspokajająca skórę 39,92 € 50 ml (798,40 € / 1 l)
Intensywnie rewitalizująca maska
Team Dr Joseph Intensywnie rewitalizująca maska 39,92 € 50 ml (798,40 € / 1 l)
Oczyszczające mleczne kwiaty frangipani
Ligne St Barth Oczyszczające mleczne kwiaty frangipani 40,80 € 125 ml (326,40 € / 1 l)
BOGATY KREM SORBETOWY HYDRAMEMORY
Comfort Zone BOGATY KREM SORBETOWY HYDRAMEMORY 52,80 € 50 ml (1.056,00 € / 1 l)
Niezbędny peeling
Comfort Zone Niezbędny peeling 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Krem pod oczy Hydramemory Depuff
Comfort Zone Krem pod oczy Hydramemory Depuff 44 € 15 ml (2.933,33 € / 1 l)
Lekki krem sorbetowy Hydramemory
Comfort Zone Lekki krem sorbetowy Hydramemory 44,80 € 60 ml (746,67 € / 1 l)
WHITE PINE krem do konturowania oczu i ust
KORRES WHITE PINE krem do konturowania oczu i ust 45,52 € 15 ml (3.034,67 € / 1 l)
Kwas (myjący) Kwas mlekowy Rozświetlający środek czyszczący do skóry
Agent Nateur Kwas (myjący) Kwas mlekowy Rozświetlający środek czyszczący do skóry 45,52 € 120 ml (379,33 € / 1 l)
Hydramemory Hydra Plump Mask
Comfort Zone Hydramemory Hydra Plump Mask 47 € 60 ml (783,33 € / 1 l)
icon
WHITE PINE Meno Reverse™ Regenerujący krem na noc
KORRES WHITE PINE Meno Reverse™ Regenerujący krem na noc 47,12 € 40 ml (1.178,00 € / 1 l)
Intensywnie nawilżająca maska
Team Dr Joseph Intensywnie nawilżająca maska 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Peeling kwasowy owocowy
Wkrótce ponownie
Team Dr Joseph Peeling kwasowy owocowy 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Flash Delight Mask
A4 Cosmetics Flash Delight Mask 47,92 € 50 ml (958,40 € / 1 l)
WHITE PINE Krem nawilżający SPF20
KORRES WHITE PINE Krem nawilżający SPF20 47,92 € 40 ml (1.198,00 € / 1 l)
Sublime Skin Eye Patch
Comfort Zone Sublime Skin Eye Patch 48 € 30 ml (1.600,00 € / 1 l)
Intensywnie opóźniająca maska przeciwstarzeniowa
Team Dr Joseph Intensywnie opóźniająca maska przeciwstarzeniowa 51,92 € 50 ml (1.038,40 € / 1 l)
Skin Fit Youth Flash Detox Maska
Perris Swiss Laboratory Skin Fit Youth Flash Detox Maska 52 € 75 ml (693,33 € / 1 l)
WHITE PINE Meno Reverse™
KORRES WHITE PINE Meno Reverse™ 55,92 € 30 ml (1.864,00 € / 1 l)
Nawilżający krem pod oczy
Wkrótce ponownie
Team Dr Joseph Nawilżający krem pod oczy 57,90 € 15 ml (3.860,00 € / 1 l)
Maska Renight
Wkrótce ponownie
Comfort Zone Maska Renight 58 € 60 ml (966,67 € / 1 l)
WHITE PINE Meno Reverse™ Krem intensywnie regenerujący
Wkrótce ponownie
KORRES WHITE PINE Meno Reverse™ Krem intensywnie regenerujący 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Strona 3 Od 4
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.