Parfum Refills

Perfume Refills

With perfume refills, you discover an elegant way to re-experience your favorite fragrance without having to buy a new bottle every time. Many fragrance brands now offer practical refill solutions that make it easy to replenish selected perfumes. This way, the familiar bottle is preserved, and the fragrance can continue to be part of your daily ritual.

Refill fragrances are ideal for anyone who has already found their signature scent and values a more conscious beauty routine. They reduce packaging material, save additional glass, and opt for a modern form of fragrance purchase. Another advantage: refill sizes often contain more milliliters than the original bottles and are often attractively priced due to the elimination of the elaborately designed bottle.

Odkryć: Perfume Refills

Filtr

Filtr

26 Produkty
Bois Impérial wkład
Wkrótce ponownie
Essential Parfums Bois Impérial wkład 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Angels Share Refill
Kilian Paris Angels Share Refill 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Prosto do nieba, biały Cristal Refill
Kilian Paris Prosto do nieba, biały Cristal Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Udział aniołów Paradis
Kilian Paris Udział aniołów Paradis 400 € 100 ml (4.000,00 € / 1 l)
Uzupełnienie Angels' Share On The Rocks
Kilian Paris Uzupełnienie Angels' Share On The Rocks 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Czarny wkład Phantom "Memento Mori"
Wkrótce ponownie
Kilian Paris Czarny wkład Phantom "Memento Mori" 272 € 100 ml (2.720,00 € / 1 l)
MON WTERATIVE Władze
Essential Parfums MON WTERATIVE Władze 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Niezły wkład Bergamote
Essential Parfums Niezły wkład Bergamote 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Wpełnienie infuzji fig
Wkrótce ponownie
Essential Parfums Wpełnienie infuzji fig 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Orange x Santal Władza
Essential Parfums Orange x Santal Władza 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Rose Magnetyczne uzupełnienie
Essential Parfums Rose Magnetyczne uzupełnienie 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Uzupełnienie Boska Wanilia
Essential Parfums Uzupełnienie Boska Wanilia 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Smoking Hot Refill
Kilian Paris Smoking Hot Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Miłość, nie wstydź się Refill
Kilian Paris Miłość, nie wstydź się Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Napój uzupełniający Apple Brandy on the Rocks
Kilian Paris Napój uzupełniający Apple Brandy on the Rocks 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Can't Stop Loving You Refill
Kilian Paris Can't Stop Loving You Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Fievre Verte Refill
Wkrótce ponownie
Kilian Paris Fievre Verte Refill 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Good girl gone Bad Extreme Refill
Kilian Paris Good girl gone Bad Extreme Refill 390 € 100 ml (3.900,00 € / 1 l)
Good girl gone Bad Refill
Kilian Paris Good girl gone Bad Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Uzupełnienie Intoxicated
Kilian Paris Uzupełnienie Intoxicated 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Wkład Rolling in Love
Kilian Paris Wkład Rolling in Love 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Roses on Ice Refill
Kilian Paris Roses on Ice Refill 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Wkład Sacred Wood
Kilian Paris Wkład Sacred Wood 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Patchouli Mania Władza
Essential Parfums Patchouli Mania Władza 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Strona 1 Od 2
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.