Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Odkryć: Luxuspflege unter 70€

Filtr

Filtr

77 Produkty
Mięta Wodna
Wkrótce ponownie
Marvis Mięta Wodna 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Classic Strong Mint
Marvis Classic Strong Mint 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Mięta imbirowa
Marvis Mięta imbirowa 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Aptekarska maska ​​​​z tkaniny z dziką różą
KORRES Aptekarska maska ​​​​z tkaniny z dziką różą 7,92 € 28 ml (282,86 € / 1 l)
Delikatne mleczko oczyszczające
Team Dr Joseph Delikatne mleczko oczyszczające 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Codzienny krem nawilżający
Team Dr Joseph Codzienny krem nawilżający 69,90 € 50 ml (1.398,00 € / 1 l)
Arkusz szorujący
Fur Arkusz szorujący 15 € 1 item (15,00 € / 1 item)
ESPRESSO FACE SCRUB  Grums I Das Parfum & Beauty
Grums ESPRESSO FACE SCRUB Grums I Das Parfum & Beauty 19,20 € 80 ml (240,00 € / 1 l)
Podkładki bambusowe wielokrotnego użytku
Team Dr Joseph Podkładki bambusowe wielokrotnego użytku 19,92 € 10 item (1,99 € / 1 item)
Czarny obsydian Gua Sha
Team Dr Joseph Czarny obsydian Gua Sha 19,92 € 1 item (19,92 € / 1 item)
Zestaw rewitalizujący na noc
Comfort Zone Zestaw rewitalizujący na noc 20 € 1 item (20,00 € / 1 item)
Hydrożelowa maska na twarz (pojedyncza)
Augustinus Bader Hydrożelowa maska na twarz (pojedyncza) 22,40 € 3 ml (7.466,67 € / 1 l)
GREEK YOGHURT Emulgujący krem do mycia
KORRES GREEK YOGHURT Emulgujący krem do mycia 23,90 € 150 ml (159,33 € / 1 l)
Regenerujący balsam do skóry
Team Dr Joseph Regenerujący balsam do skóry 23,92 € 50 ml (478,40 € / 1 l)
SANTORINI GRAPE Maska oczyszczająca skórę z piaskiem wulkanicznym
KORRES SANTORINI GRAPE Maska oczyszczająca skórę z piaskiem wulkanicznym 23,92 € 70 ml (341,71 € / 1 l)
Przezroczysty węglowy środek czyszczący do skóry
Team Dr Joseph Przezroczysty węglowy środek czyszczący do skóry 24,90 € 60 ml (415,00 € / 1 l)
Tonik w płynie melonowym
Ligne St Barth Tonik w płynie melonowym 26,40 € 125 ml (211,20 € / 1 l)
Niezbędny dwufazowy płyn do demakijażu
Comfort Zone Niezbędny dwufazowy płyn do demakijażu 26,80 € 150 ml (178,67 € / 1 l)
Kojący probiotyczny krem na noc z jogurtem greckim
Wkrótce ponownie
KORRES Kojący probiotyczny krem na noc z jogurtem greckim 27,12 € 40 ml (678,00 € / 1 l)
SANTORINI WINOGRONOWY krem zwężający pory
KORRES SANTORINI WINOGRONOWY krem zwężający pory 27,12 € 40 ml (678,00 € / 1 l)
Mgiełka do twarzy Hydramemory
Wkrótce ponownie
Comfort Zone Mgiełka do twarzy Hydramemory 28 € 100 ml (280,00 € / 1 l)
Serum do twarzy Hydra Calm
Grums Serum do twarzy Hydra Calm 28 € 30 ml (933,33 € / 1 l)
Delikatny olejek oczyszczający
Team Dr Joseph Delikatny olejek oczyszczający 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Miękki balsam do ust rozświetlający
Team Dr Joseph Miękki balsam do ust rozświetlający 29,90 € 10 g (2.990,00 € / 1 kg)
Strona 1 Od 4
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.