Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Odkryć: Luxuspflege unter 70€

Filtr

Filtr

77 Produkty
Olejek do twarzy z dzikiej róży
RAAW by Trice Olejek do twarzy z dzikiej róży 30,40 € 5 ml (6.080,00 € / 1 l)
Niezbędny płyn do mycia twarzy
Wkrótce ponownie
Comfort Zone Niezbędny płyn do mycia twarzy 30,50 € 150 ml (203,33 € / 1 l)
Niezbędne mleko
Comfort Zone Niezbędne mleko 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Essential Toner
Comfort Zone Essential Toner 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Eliksir winogronowy Santorini dla aksamitnie miękkiej skóry
KORRES Eliksir winogronowy Santorini dla aksamitnie miękkiej skóry 31,20 € 30 ml (1.040,00 € / 1 l)
Złuszczający peeling do twarzy
Team Dr Joseph Złuszczający peeling do twarzy 31,92 € 50 ml (638,40 € / 1 l)
AKTYWNY KOREKTOR CZYSTOŚCI
Comfort Zone AKTYWNY KOREKTOR CZYSTOŚCI 32 € 15 ml (2.133,33 € / 1 l)
Mgiełka regenerująca do skóry
Comfort Zone Mgiełka regenerująca do skóry 33,60 € 100 ml (336,00 € / 1 l)
Aktywna maska czystości
Comfort Zone Aktywna maska czystości 33,60 € 60 ml (560,00 € / 1 l)
Olej z golenia skóry Holi
Agent Nateur Olej z golenia skóry Holi 33,60 € 100 ml (336,00 € / 1 l)
Jogurt Grecki Intensywnie Odżywczy Probiotyczny Krem Nawilżający
Wkrótce ponownie
KORRES Jogurt Grecki Intensywnie Odżywczy Probiotyczny Krem Nawilżający 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Głęboko oczyszczająca maska
Team Dr Joseph Głęboko oczyszczająca maska 34,32 € 50 ml (686,40 € / 1 l)
Mgiełka do twarzy z kwiatami hialuronowymi
Team Dr Joseph Mgiełka do twarzy z kwiatami hialuronowymi 34,90 € 100 ml (349,00 € / 1 l)
SUBLIME SKIN MICROPEEL LOTION
Comfort Zone SUBLIME SKIN MICROPEEL LOTION 35,20 € 100 ml (352,00 € / 1 l)
Skin Regimen LX Detox Cleanser
Comfort Zone Skin Regimen LX Detox Cleanser 37,50 € 150 ml (250,00 € / 1 l)
icon
Czysta micelarna woda oczyszczająca
Team Dr Joseph Czysta micelarna woda oczyszczająca 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Delikatny tonik równoważący
Team Dr Joseph Delikatny tonik równoważący 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Oczyszczający żel do mycia
Team Dr Joseph Oczyszczający żel do mycia 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Tonik głęboko oczyszczający
Team Dr Joseph Tonik głęboko oczyszczający 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Niebieskie krople piękna
RAAW by Trice Niebieskie krople piękna 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Hialuronowy krem ​​do konturowania ust
Team Dr Joseph Hialuronowy krem ​​do konturowania ust 38,32 € 15 ml (2.554,67 € / 1 l)
Płyn Active Pureness
Comfort Zone Płyn Active Pureness 38,40 € 30 ml (1.280,00 € / 1 l)
Holi (Oczyszczanie) Oczyszczający olejek do twarzy i płyn do demakijażu
Agent Nateur Holi (Oczyszczanie) Oczyszczający olejek do twarzy i płyn do demakijażu 38,40 € 120 ml (320,00 € / 1 l)
Magnetyczne pudełko na maskę dla młodzieży
MAGICSTRIPES Magnetyczne pudełko na maskę dla młodzieży 39,20 € 3 item (13,07 € / 1 item)
Strona 2 Od 4
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.