Handpflege

Pielęgnacja dłoni

Dla miękkich i giętkich dłoni. Nasze dłonie są w użyciu każdego dnia i często są narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimno, słońce czy częste mycie rąk. Właściwa pielęgnacja dłoni pozwala uniknąć wysuszenia i uczucia ściągnięcia oraz utrzymuje skórę elastyczną i zadbaną.

Odkryj naszą ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji dłoni, specjalnie zaprojektowanych, aby rozpieszczać Twoje dłonie. Od nawilżających kremów do rąk po odżywcze maseczki do rąk i delikatne peelingi – nasze produkty dostarczają Twojej skórze cenne składniki, takie jak masło shea, aloes czy olejek migdałowy. Dla dodatkowej ochrony i pielęgnacji można znaleźć także preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym lub naprawczym z aktywnymi składnikami.

Odkryć: Pielęgnacja dłoni

Filtr

Filtr

64 Produkty
Uzupełnienie balsamu do rąk Yuzu Tree
BYREDO Uzupełnienie balsamu do rąk Yuzu Tree 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Mydło do rąk Zamszowe opakowanie uzupełniające
BYREDO Mydło do rąk Zamszowe opakowanie uzupełniające 43 € 450 ml (95,56 € / 1 l)
Balsam do rąk Lost Rose, uzupełnienie
BYREDO Balsam do rąk Lost Rose, uzupełnienie 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Uzupełnienie mydła do rąk Yuzu Tree
Wkrótce ponownie
BYREDO Uzupełnienie mydła do rąk Yuzu Tree 43 € 450 ml (95,56 € / 1 l)
Balsam do rąk Zamszowe opakowanie uzupełniające
BYREDO Balsam do rąk Zamszowe opakowanie uzupełniające 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Mydło do rąk Drzewo Yuzu
Wkrótce ponownie
BYREDO Mydło do rąk Drzewo Yuzu 52 € 450 ml (115,56 € / 1 l)
Balsam do rąk Yuzu Tree
BYREDO Balsam do rąk Yuzu Tree 60 € 450 ml (133,33 € / 1 l)
Wiosenny zestaw do rąk i zapachów Cote d'Azur
ORIBE Wiosenny zestaw do rąk i zapachów Cote d'Azur 80 € 110 ml (727,27 € / 1 l)
Opakowanie uzupełniające mydła do rąk Vetyver
Wkrótce ponownie
BYREDO Opakowanie uzupełniające mydła do rąk Vetyver 43 € 450 ml (95,56 € / 1 l)
Uzupełnienie balsamu do rąk Tulipmania
BYREDO Uzupełnienie balsamu do rąk Tulipmania 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Trawa Cytrynowa & Geranium - Perfumowany żel do mycia rąk i ciała
Diptyque Trawa Cytrynowa & Geranium - Perfumowany żel do mycia rąk i ciała 48 € 200 ml (240,00 € / 1 l)
Balsam do rąk Yuzu
Tangent GC Balsam do rąk Yuzu 32 € 350 ml (91,43 € / 1 l)
Tulipanowy krem do rąk
Tangent GC Tulipanowy krem do rąk 20 € 50 ml (400,00 € / 1 l)
Tulipanowy balsam do rąk
Tangent GC Tulipanowy balsam do rąk 32 € 350 ml (91,43 € / 1 l)
Jodłowy krem do rąk
Tangent GC Jodłowy krem do rąk 20 € 50 ml (400,00 € / 1 l)
Tulipmania Handwash
BYREDO Tulipmania Handwash 52 € 450 ml (115,56 € / 1 l)
Strona 3 Od 3
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.