Handpflege

Pielęgnacja dłoni

Dla miękkich i giętkich dłoni. Nasze dłonie są w użyciu każdego dnia i często są narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimno, słońce czy częste mycie rąk. Właściwa pielęgnacja dłoni pozwala uniknąć wysuszenia i uczucia ściągnięcia oraz utrzymuje skórę elastyczną i zadbaną.

Odkryj naszą ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji dłoni, specjalnie zaprojektowanych, aby rozpieszczać Twoje dłonie. Od nawilżających kremów do rąk po odżywcze maseczki do rąk i delikatne peelingi – nasze produkty dostarczają Twojej skórze cenne składniki, takie jak masło shea, aloes czy olejek migdałowy. Dla dodatkowej ochrony i pielęgnacji można znaleźć także preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym lub naprawczym z aktywnymi składnikami.

Odkryć: Pielęgnacja dłoni

Filtr

Filtr

64 Produkty
 Handcream Gypsy Water
BYREDO Handcream Gypsy Water 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
D'itale hand balm
Annick Goutal D'itale hand balm 29 € 40 ml (725,00 € / 1 l)
 Krem do rąk Blanche
Wkrótce ponownie
BYREDO Krem do rąk Blanche 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Krem do rąk Bal D´Afrique
BYREDO Krem do rąk Bal D´Afrique 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Mydło w płynie do rąk ALOE & SEA SALT
KORRES Mydło w płynie do rąk ALOE & SEA SALT 14,90 € 400 ml (37,25 € / 1 l)
ALMOND OIL & VITAMIN C Anti-Spot Krem do rąk SPF15
KORRES ALMOND OIL & VITAMIN C Anti-Spot Krem do rąk SPF15 14,90 € 75 ml (198,67 € / 1 l)
ALMOND OIL & SHEA BUTTER Odżywczy krem do rąk
KORRES ALMOND OIL & SHEA BUTTER Odżywczy krem do rąk 12,90 € 75 ml (172,00 € / 1 l)
Zestaw do pielęgnacji dłoni i ust
KORRES Zestaw do pielęgnacji dłoni i ust 17,90 € 1 item (17,90 € / 1 item)
Krem do rąk chroniący komórki
Team Dr Joseph Krem do rąk chroniący komórki 22,90 € 50 ml (458,00 € / 1 l)
Soczysty balsam do rąk
Diptyque Soczysty balsam do rąk 42 € 45 ml (933,33 € / 1 l)
Żel oczyszczający L'Eau Papier
Diptyque Żel oczyszczający L'Eau Papier 48 € 200 ml (240,00 € / 1 l)
Coffee Hand Scrub Grums I Das Parfum & Beauty
Wkrótce ponownie
Grums Coffee Hand Scrub Grums I Das Parfum & Beauty 16 € 120 ml (133,33 € / 1 l)
Hand Cream Rose
Wkrótce ponownie
BYREDO Hand Cream Rose 51 € 100 ml (510,00 € / 1 l)
Handseife Vetyver
BYREDO Handseife Vetyver 52 € 450 ml (115,56 € / 1 l)
Krem do rąk Tulipmania
Wkrótce ponownie
BYREDO Krem do rąk Tulipmania 45 € 100 ml (450,00 € / 1 l)
Uzupełniać miękkie mycie rąk
Diptyque Uzupełniać miękkie mycie rąk 43 € 350 ml (122,86 € / 1 l)
Bois Imperial Cream
Essential Parfums Bois Imperial Cream 21 € 50 ml (420,00 € / 1 l)
Ręczny krem ​​de los santos
Wkrótce ponownie
BYREDO Ręczny krem ​​de los santos 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Regenerujące serum do rąk i paznokci
Team Dr Joseph Regenerujące serum do rąk i paznokci 29,90 € 15 ml (1.993,33 € / 1 l)
Oribe Côte d’Azur Nourishing Hand Crème – luxuriöse pflegende Handcreme in goldener Tube.
ORIBE Odżywczy krem do rąk Côte d'Azur 58 € 100 ml (580,00 € / 1 l)
icon
Oribe Côte d’Azur Hand Scrub – luxuriöses Peeling mit Bimsstein und pflegenden Ölen für zarte, duftende Hände.
ORIBE Wyrafinowany peeling do rąk Côte d'Azur 53 € 100 ml (530,00 € / 1 l)
Ręka 24 godziny
Valmont Ręka 24 godziny 86 € 75 ml (1.146,67 € / 1 l)
Uzupełnienie mydła do rąk Lost Rose
BYREDO Uzupełnienie mydła do rąk Lost Rose 43 € 450 ml (95,56 € / 1 l)
Uzupełnienie balsamu do rąk Vetiyver
BYREDO Uzupełnienie balsamu do rąk Vetiyver 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Strona 2 Od 3
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.