Handpflege

Pielęgnacja dłoni

Dla miękkich i giętkich dłoni. Nasze dłonie są w użyciu każdego dnia i często są narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimno, słońce czy częste mycie rąk. Właściwa pielęgnacja dłoni pozwala uniknąć wysuszenia i uczucia ściągnięcia oraz utrzymuje skórę elastyczną i zadbaną.

Odkryj naszą ofertę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji dłoni, specjalnie zaprojektowanych, aby rozpieszczać Twoje dłonie. Od nawilżających kremów do rąk po odżywcze maseczki do rąk i delikatne peelingi – nasze produkty dostarczają Twojej skórze cenne składniki, takie jak masło shea, aloes czy olejek migdałowy. Dla dodatkowej ochrony i pielęgnacji można znaleźć także preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym lub naprawczym z aktywnymi składnikami.

Odkryć: Pielęgnacja dłoni

Filtr

Filtr

64 Produkty
Hand Cream Fleur de Peau
Wkrótce ponownie
Diptyque Hand Cream Fleur de Peau 40 € 45 ml (888,89 € / 1 l)
Balsam do ciała Philosykos
Diptyque Balsam do ciała Philosykos 58 € 200 ml (290,00 € / 1 l)
Wkład złuszczający do mycia rąk
Diptyque Wkład złuszczający do mycia rąk 43 € 350 ml (122,86 € / 1 l)
Zamsz do prania ręcznego
BYREDO Zamsz do prania ręcznego 52 € 450 ml (115,56 € / 1 l)
Balsam do rąk Lost Rose
BYREDO Balsam do rąk Lost Rose 60 € 450 ml (133,33 € / 1 l)
Hand&Body Gel Philosykos
Wkrótce ponownie
Diptyque Hand&Body Gel Philosykos 48 € 200 ml (240,00 € / 1 l)
Balsam do ciała Eau Rose
Diptyque Balsam do ciała Eau Rose 58 € 200 ml (290,00 € / 1 l)
Vetyver Handlotion
BYREDO Vetyver Handlotion 60 € 450 ml (133,33 € / 1 l)
Tulipmaia Handlotion
BYREDO Tulipmaia Handlotion 60 € 450 ml (133,33 € / 1 l)
Hand Cream Suede
BYREDO Hand Cream Suede 51 € 100 ml (510,00 € / 1 l)
Hand Cream La Tulipe
BYREDO Hand Cream La Tulipe 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Balsam do rąk Velvet
Wkrótce ponownie
Diptyque Balsam do rąk Velvet 70 € 350 ml (200,00 € / 1 l)
Refill Velvet Hand Lotion
Diptyque Refill Velvet Hand Lotion 48 € 350 ml (137,14 € / 1 l)
Zamszowy balsam do rąk
BYREDO Zamszowy balsam do rąk 60 € 450 ml (133,33 € / 1 l)
Rose Handwash
BYREDO Rose Handwash 50 € 450 ml (111,11 € / 1 l)
Hand Cream Eau Rose
Wkrótce ponownie
Diptyque Hand Cream Eau Rose 40 € 45 ml (888,89 € / 1 l)
Hand Cream Rose Of No Man´s Land
BYREDO Hand Cream Rose Of No Man´s Land 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Exfoliating Hand Wash
Wkrótce ponownie
Diptyque Exfoliating Hand Wash 65 € 350 ml (185,71 € / 1 l)
Leczenie dłoni
Wkrótce ponownie
Augustinus Bader Leczenie dłoni 49 € 50 ml (980,00 € / 1 l)
Krem do rąk OLIVE & SEA SALT
KORRES Krem do rąk OLIVE & SEA SALT 14,99 € 75 ml (199,87 € / 1 l)
Krem do rąk Olive & Olive Blossom
KORRES Krem do rąk Olive & Olive Blossom 14,99 € 75 ml (199,87 € / 1 l)
Hand Cream Vetyver
BYREDO Hand Cream Vetyver 51 € 100 ml (510,00 € / 1 l)
PUDEŁKO NA RĘKAWICZKI DO NAPRAWY RĄK
MAGICSTRIPES PUDEŁKO NA RĘKAWICZKI DO NAPRAWY RĄK 35 € 3 item (11,67 € / 1 item)
Hand Cream Mojave Ghost
Wkrótce ponownie
BYREDO Hand Cream Mojave Ghost 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Strona 1 Od 3
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.