Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ontdekken: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Producten
Sublieme huid Micropeel Lotion
Comfort Zone Sublieme huid Micropeel Lotion 44 € 100 ml (440,00 € / 1 l)
Hydramemory Hydra mollig masker
Comfort Zone Hydramemory Hydra mollig masker 47 € 60 ml (783,33 € / 1 l)
icon
Intens hydraterend masker
Team Dr Joseph Intens hydraterend masker 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Fruitzuurschil
Binnenkort terug
Team Dr Joseph Fruitzuurschil 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Hyaluronische lipcontourcrème
Team Dr Joseph Hyaluronische lipcontourcrème 47,90 € 15 ml (3.193,33 € / 1 l)
Actieve purness -vloeistof
Comfort Zone Actieve purness -vloeistof 48 € 30 ml (1.600,00 € / 1 l)
Holi (Cleanse) reinigende gezichtsolie en make-up verwijderaar
Agent Nateur Holi (Cleanse) reinigende gezichtsolie en make-up verwijderaar 48 € 120 ml (400,00 € / 1 l)
Magnetische jeugdmaskerbox
MAGICSTRIPES Magnetische jeugdmaskerbox 49 € 3 item (16,33 € / 1 item)
Huidkalmerend masker
Team Dr Joseph Huidkalmerend masker 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Intens revitaliserend masker
Team Dr Joseph Intens revitaliserend masker 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Reinigingsmelkfrangipanibloemen
Ligne St Barth Reinigingsmelkfrangipanibloemen 51 € 125 ml (408,00 € / 1 l)
Hydramemory Light Sorbet Cream
Comfort Zone Hydramemory Light Sorbet Cream 56 € 60 ml (933,33 € / 1 l)
White Pine Eye en Lippen Contourcream
KORRES White Pine Eye en Lippen Contourcream 56,90 € 15 ml (3.793,33 € / 1 l)
Zure (was)melkzuur huidverhelderende reiniger
Agent Nateur Zure (was)melkzuur huidverhelderende reiniger 56,90 € 120 ml (474,17 € / 1 l)
Hydraterende oogcrème
Binnenkort terug
Team Dr Joseph Hydraterende oogcrème 57,90 € 15 ml (3.860,00 € / 1 l)
Giermasker
Binnenkort terug
Comfort Zone Giermasker 58 € 60 ml (966,67 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ Regenerating Night Cream
KORRES White Pine Meno Reverse ™ Regenerating Night Cream 58,90 € 40 ml (1.472,50 € / 1 l)
Flash Delight Mask
A4 Cosmetics Flash Delight Mask 59,90 € 50 ml (1.198,00 € / 1 l)
White Pine Moisturizer SPF20
KORRES White Pine Moisturizer SPF20 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ Intens vullende crème
Binnenkort terug
KORRES White Pine Meno Reverse ™ Intens vullende crème 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ Volume Serum-In Cream
KORRES White Pine Meno Reverse ™ Volume Serum-In Cream 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Sublieme huidoogvlek
Comfort Zone Sublieme huidoogvlek 60 € 30 ml (2.000,00 € / 1 l)
Gouden lust overal op olie
ORIBE Gouden lust overal op olie 63 € 50 ml (1.260,00 € / 1 l)
Weergave
Comfort Zone Weergave 63 € 30 ml (2.100,00 € / 1 l)
Pagina 3 van 4
* incl. GES. Btw plus verzendkosten

Luxe en nicheparfums! Wat maakt het zo uniek?

Pure luxe is vanzelfsprekend niet. Dit is ook gebaseerd op het concept van nichegeuren die bekend staan ​​om de luxe. De exclusieve geurcomposities bestaan ​​elk uit uitgekozen ingrediënten, waarbij de creaties alleen voortkomen uit de visioenen van de parfumeur. De speciale compilaties zijn quasi unieke creatieplanten, die alleen in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn.