Parfum Refills

Perfume Refills

With perfume refills, you discover an elegant way to re-experience your favorite fragrance without having to buy a new bottle every time. Many fragrance brands now offer practical refill solutions that make it easy to replenish selected perfumes. This way, the familiar bottle is preserved, and the fragrance can continue to be part of your daily ritual.

Refill fragrances are ideal for anyone who has already found their signature scent and values a more conscious beauty routine. They reduce packaging material, save additional glass, and opt for a modern form of fragrance purchase. Another advantage: refill sizes often contain more milliliters than the original bottles and are often attractively priced due to the elimination of the elaborately designed bottle.

Ontdekken: Perfume Refills

filter

filter

26 Producten
Bois Impérial Refill
Binnenkort terug
Essential Parfums Bois Impérial Refill 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Engelen delen bijvulling
Kilian Paris Engelen delen bijvulling 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Rechtstreeks naar de hemel, witte Cristal Refill
Kilian Paris Rechtstreeks naar de hemel, witte Cristal Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Angels 'Share Paradis Refill
Kilian Paris Angels 'Share Paradis Refill 400 € 100 ml (4.000,00 € / 1 l)
Fig Infusion Navill
Binnenkort terug
Essential Parfums Fig Infusion Navill 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Angels 'Share on the Rocks Navill
Kilian Paris Angels 'Share on the Rocks Navill 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Black Phantom "Memento Mori" vulling
Binnenkort terug
Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori" vulling 272 € 100 ml (2.720,00 € / 1 l)
Mon Vetieve vulling
Essential Parfums Mon Vetieve vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Leuke bergamote -vulling
Essential Parfums Leuke bergamote -vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Oranje x santale vulling
Essential Parfums Oranje x santale vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Rozenmagnetische vulling
Essential Parfums Rozenmagnetische vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Goddelijke vanille -vulling
Essential Parfums Goddelijke vanille -vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Smoking Hot Refill
Kilian Paris Smoking Hot Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Liefde, wees niet verlegen vulling
Kilian Paris Liefde, wees niet verlegen vulling 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Apple Brandy on the Rocks Navill
Kilian Paris Apple Brandy on the Rocks Navill 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Ik kan niet stoppen met van je te vullen
Kilian Paris Ik kan niet stoppen met van je te vullen 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Fievre verte vulling
Binnenkort terug
Kilian Paris Fievre verte vulling 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Goed meisje gegaan slecht extreme vulling
Kilian Paris Goed meisje gegaan slecht extreme vulling 390 € 100 ml (3.900,00 € / 1 l)
Braaf meisje gegaan slecht bijvulling
Kilian Paris Braaf meisje gegaan slecht bijvulling 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Bedwelmde vulling
Kilian Paris Bedwelmde vulling 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Rolling In Love Refill
Kilian Paris Rolling In Love Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Rozen op ijsvulling
Kilian Paris Rozen op ijsvulling 290 € 100 ml (2.900,00 € / 1 l)
Sacred Wood Refill
Kilian Paris Sacred Wood Refill 320 € 100 ml (3.200,00 € / 1 l)
Patchouli Mania -vulling
Essential Parfums Patchouli Mania -vulling 80 € 150 ml (533,33 € / 1 l)
Pagina 1 van 2
* incl. GES. Btw plus verzendkosten

Luxe en nicheparfums! Wat maakt het zo uniek?

Pure luxe is vanzelfsprekend niet. Dit is ook gebaseerd op het concept van nichegeuren die bekend staan ​​om de luxe. De exclusieve geurcomposities bestaan ​​elk uit uitgekozen ingrediënten, waarbij de creaties alleen voortkomen uit de visioenen van de parfumeur. De speciale compilaties zijn quasi unieke creatieplanten, die alleen in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn.