Body Creme

Body Cream

Luxurious care for velvety soft skin. Body Cream is the epitome of intensive body care. With its rich texture, it provides deep-acting moisture to particularly dry and demanding skin, leaving it feeling incomparably supple. Perfect for pampering your skin daily or after a relaxing bath.

Our exclusive selection of body creams offers care products with nourishing ingredients such as shea butter, coconut oil or almond oil, which intensively pamper your skin and protect it from drying out. Delicate fragrances and luxurious formulations transform the application into a soothing ritual that pampers the senses.

Ontdekken: Body Cream

filter

filter

24 Producten
ICôte d'Azur Residualorative Body Crème
ORIBE ICôte d'Azur Residualorative Body Crème 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Body Cream Bal D´aFrique
Binnenkort terug
BYREDO Body Cream Bal D´aFrique 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Body Cream Blanche
BYREDO Body Cream Blanche 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Desertland Restorative Body Créme
ORIBE Desertland Restorative Body Créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Rijke lichaamscrème
Binnenkort terug
Diptyque Rijke lichaamscrème 72 € 200 ml (360,00 € / 1 l)
Valaya lichaamscrème
Parfums de Marly Valaya lichaamscrème 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Valley of Flowers Restorative Body Créme
ORIBE Valley of Flowers Restorative Body Créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
De lichaamscrème
Augustinus Bader De lichaamscrème 180 € 200 ml (900,00 € / 1 l)
icon
Musk -therapie Body Cream
INITIO Parfums Privés Musk -therapie Body Cream 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Atomic Rose Body Cream
INITIO Parfums Privés Atomic Rose Body Cream 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Body Cream Mojave Ghost
BYREDO Body Cream Mojave Ghost 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
De trifecta
Augustinus Bader De trifecta 575 € 270 ml (2.129,63 € / 1 l)
Rustige body scrub
Binnenkort terug
Comfort Zone Rustige body scrub 49 € 270 ml (181,48 € / 1 l)
Body Strategist Thermo Cream
Binnenkort terug
Comfort Zone Body Strategist Thermo Cream 80 € 200 ml (400,00 € / 1 l)
Hair & Body Butter Limited Edition
Comfort Zone Hair & Body Butter Limited Edition 25 € 100 ml (250,00 € / 1 l)
Body crème la tulipe
BYREDO Body crème la tulipe 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Rustige body crème
Comfort Zone Rustige body crème 73 € 180 ml (405,56 € / 1 l)
Body Cream Rose van No Man's Country
BYREDO Body Cream Rose van No Man's Country 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Lichaamscrème zigeuner water
BYREDO Lichaamscrème zigeuner water 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Valaya Body Cream Refill
Binnenkort terug
Parfums de Marly Valaya Body Cream Refill 70 € 200 ml (350,00 € / 1 l)
Body crème
A4 Cosmetics Body crème 113 € 200 ml (565,00 € / 1 l)
Olive vijgenvoudig lichaamscrème
KORRES Olive vijgenvoudig lichaamscrème 19,90 € 200 ml (99,50 € / 1 l)
Deep Respiration Balm
Team Dr Joseph Deep Respiration Balm 27,90 € 50 ml (558,00 € / 1 l)
Oud voor grootheid Body Cream
INITIO Parfums Privés Oud voor grootheid Body Cream 95 € 200 ml (475,00 € / 1 l)
Pagina 1 van 1
* incl. GES. Btw plus verzendkosten

Luxe en nicheparfums! Wat maakt het zo uniek?

Pure luxe is vanzelfsprekend niet. Dit is ook gebaseerd op het concept van nichegeuren die bekend staan ​​om de luxe. De exclusieve geurcomposities bestaan ​​elk uit uitgekozen ingrediënten, waarbij de creaties alleen voortkomen uit de visioenen van de parfumeur. De speciale compilaties zijn quasi unieke creatieplanten, die alleen in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn.