Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ontdekken: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Producten
Essentiële bifasische make-up remover
Comfort Zone Essentiële bifasische make-up remover 33,50 € 150 ml (223,33 € / 1 l)
Griekse yoghurt kalmerende probiotische nachtcrème
Binnenkort terug
KORRES Griekse yoghurt kalmerende probiotische nachtcrème 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Griekse yoghurtintensieve, voedende probiotische moisturizer
Binnenkort terug
KORRES Griekse yoghurtintensieve, voedende probiotische moisturizer 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Santorini druivenporie -competitie room
KORRES Santorini druivenporie -competitie room 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Hyaluronbloesem gezichtsmist
Team Dr Joseph Hyaluronbloesem gezichtsmist 34,90 € 100 ml (349,00 € / 1 l)
Hydra Calm Facial Serum
Grums Hydra Calm Facial Serum 35 € 30 ml (1.166,67 € / 1 l)
Huidregime lx detox reinigingsmiddel
Comfort Zone Huidregime lx detox reinigingsmiddel 37,50 € 150 ml (250,00 € / 1 l)
icon
Puur micellair reinigingswater
Team Dr Joseph Puur micellair reinigingswater 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Zachte balancerende toner
Team Dr Joseph Zachte balancerende toner 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Zuiverende reinigingsgel
Team Dr Joseph Zuiverende reinigingsgel 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Diep zuiverende toner
Team Dr Joseph Diep zuiverende toner 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Roze gezichtsolie
RAAW by Trice Roze gezichtsolie 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Blauwe schoonheid druppels
RAAW by Trice Blauwe schoonheid druppels 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Santorini druivenelixer voor fluwelen zachte huid
KORRES Santorini druivenelixer voor fluwelen zachte huid 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Exfoliërende gezichtsscrub
Team Dr Joseph Exfoliërende gezichtsscrub 39,90 € 50 ml (798,00 € / 1 l)
Grieks yoghurt voedende probiotisch serum
KORRES Grieks yoghurt voedende probiotisch serum 39,90 € 30 ml (1.330,00 € / 1 l)
Griekse yoghurt probiotisch gezichtsmasker
KORRES Griekse yoghurt probiotisch gezichtsmasker 39,90 € 100 ml (399,00 € / 1 l)
icon
Hydramemory Rich Sorbet Cream
Comfort Zone Hydramemory Rich Sorbet Cream 66 € 50 ml (1.320,00 € / 1 l)
Essentiële peeling
Comfort Zone Essentiële peeling 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Huidregiment ralching onzin
Comfort Zone Huidregiment ralching onzin 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Actief purnessmasker
Comfort Zone Actief purnessmasker 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Holi Skin Shave Oil
Agent Nateur Holi Skin Shave Oil 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Diep zuiverend masker
Team Dr Joseph Diep zuiverend masker 42,90 € 50 ml (858,00 € / 1 l)
Hydramemory Depuff oogcrème
Comfort Zone Hydramemory Depuff oogcrème 44 € 15 ml (2.933,33 € / 1 l)
Pagina 2 van 4
* incl. GES. Btw plus verzendkosten

Luxe en nicheparfums! Wat maakt het zo uniek?

Pure luxe is vanzelfsprekend niet. Dit is ook gebaseerd op het concept van nichegeuren die bekend staan ​​om de luxe. De exclusieve geurcomposities bestaan ​​elk uit uitgekozen ingrediënten, waarbij de creaties alleen voortkomen uit de visioenen van de parfumeur. De speciale compilaties zijn quasi unieke creatieplanten, die alleen in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn.