Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ontdekken: Luxuspflege unter 70€

filter

filter

77 Producten
Acquatic Mint
Binnenkort terug
Marvis Acquatic Mint 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Klassieke sterke munt
Marvis Klassieke sterke munt 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Gembermunt
Marvis Gembermunt 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Apothecair wilde roosdoekmasker
KORRES Apothecair wilde roosdoekmasker 9,90 € 28 ml (353,57 € / 1 l)
Fijne reinigingsmelk
Team Dr Joseph Fijne reinigingsmelk 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Dagelijkse vochtinbrengende crème
Team Dr Joseph Dagelijkse vochtinbrengende crème 69,90 € 50 ml (1.398,00 € / 1 l)
Schroefblad
Fur Schroefblad 15 € 1 item (15,00 € / 1 item)
Griekse yoghurt emulgerende wascrème
KORRES Griekse yoghurt emulgerende wascrème 23,90 € 150 ml (159,33 € / 1 l)
Espresso Face Scrub
Grums Espresso Face Scrub 24 € 80 ml (300,00 € / 1 l)
Herbruikbare bamboe pads
Team Dr Joseph Herbruikbare bamboe pads 24,90 € 10 item (2,49 € / 1 item)
Clear Skin Carbon Cleanser
Team Dr Joseph Clear Skin Carbon Cleanser 24,90 € 60 ml (415,00 € / 1 l)
Black Obsidian Gua Sha
Team Dr Joseph Black Obsidian Gua Sha 24,90 € 1 item (24,90 € / 1 item)
'S nachts revitaliserende set
Comfort Zone 'S nachts revitaliserende set 25 € 1 item (25,00 € / 1 item)
Hydramemory Face Crap
Binnenkort terug
Comfort Zone Hydramemory Face Crap 28 € 100 ml (280,00 € / 1 l)
Het hydrogel gezichtsmasker (single)
Augustinus Bader Het hydrogel gezichtsmasker (single) 28 € 3 ml (9.333,33 € / 1 l)
Zachte reinigingsolie
Team Dr Joseph Zachte reinigingsolie 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Zachte lippen Glow balsem
Team Dr Joseph Zachte lippen Glow balsem 29,90 € 10 g (2.990,00 € / 1 kg)
Herstellende huidbalsem
Team Dr Joseph Herstellende huidbalsem 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Santorini -druivenmasker met vulkaan en
KORRES Santorini -druivenmasker met vulkaan en 29,90 € 70 ml (427,14 € / 1 l)
Essentiële gezichtswas
Binnenkort terug
Comfort Zone Essentiële gezichtswas 30,50 € 150 ml (203,33 € / 1 l)
Essentiële melk
Comfort Zone Essentiële melk 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Essentiële toner
Comfort Zone Essentiële toner 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Actieve purnesscorrector
Comfort Zone Actieve purnesscorrector 32 € 15 ml (2.133,33 € / 1 l)
Tonische lotionmeloen
Ligne St Barth Tonische lotionmeloen 33 € 125 ml (264,00 € / 1 l)
Pagina 1 van 4
* incl. GES. Btw plus verzendkosten

Luxe en nicheparfums! Wat maakt het zo uniek?

Pure luxe is vanzelfsprekend niet. Dit is ook gebaseerd op het concept van nichegeuren die bekend staan ​​om de luxe. De exclusieve geurcomposities bestaan ​​elk uit uitgekozen ingrediënten, waarbij de creaties alleen voortkomen uit de visioenen van de parfumeur. De speciale compilaties zijn quasi unieke creatieplanten, die alleen in beperkte hoeveelheden beschikbaar zijn.