Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ανακαλύπτω: Luxuspflege unter 70€

φίλτρο

φίλτρο

77 Προϊόντα
Υψηλή λοσιόν μικροπέλης
Comfort Zone Υψηλή λοσιόν μικροπέλης 44 € 100 ml (440,00 € / 1 l)
Υδραμαμική μάσκα παχουλού Ύδρας
Comfort Zone Υδραμαμική μάσκα παχουλού Ύδρας 47 € 60 ml (783,33 € / 1 l)
icon
Μάσκα Έντονης Ενυδάτωσης
Team Dr Joseph Μάσκα Έντονης Ενυδάτωσης 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Φλούδα με οξύ φρούτων
Πίσω σύντομα
Team Dr Joseph Φλούδα με οξύ φρούτων 47,90 € 50 ml (958,00 € / 1 l)
Υαλουρονική κρέμα περιγράμματος χειλιών
Team Dr Joseph Υαλουρονική κρέμα περιγράμματος χειλιών 47,90 € 15 ml (3.193,33 € / 1 l)
Ενεργό υγρότητας
Comfort Zone Ενεργό υγρότητας 48 € 30 ml (1.600,00 € / 1 l)
Holi (Cleanse) Καθαριστικό λάδι προσώπου και ντεμακιγιάζ
Agent Nateur Holi (Cleanse) Καθαριστικό λάδι προσώπου και ντεμακιγιάζ 48 € 120 ml (400,00 € / 1 l)
Κουτί μάσκας μαγνητικής νεολαίας
MAGICSTRIPES Κουτί μάσκας μαγνητικής νεολαίας 49 € 3 item (16,33 € / 1 item)
Μάσκα ηρεμίας του δέρματος
Team Dr Joseph Μάσκα ηρεμίας του δέρματος 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Μάσκα έντονης αναζωογόνησης
Team Dr Joseph Μάσκα έντονης αναζωογόνησης 49,90 € 50 ml (998,00 € / 1 l)
Λουλούδια frangipani γάλακτος καθαρισμού
Ligne St Barth Λουλούδια frangipani γάλακτος καθαρισμού 51 € 125 ml (408,00 € / 1 l)
Υδραμαμηνική κρέμα σορμπέ
Comfort Zone Υδραμαμηνική κρέμα σορμπέ 56 € 60 ml (933,33 € / 1 l)
Λευκό μάτι πεύκου και περιγράμματα Lippen
KORRES Λευκό μάτι πεύκου και περιγράμματα Lippen 56,90 € 15 ml (3.793,33 € / 1 l)
Acid (Wash) Lactic Acid Skin Brightening Cleanser
Agent Nateur Acid (Wash) Lactic Acid Skin Brightening Cleanser 56,90 € 120 ml (474,17 € / 1 l)
Ενυδατική κρέμα ματιών
Πίσω σύντομα
Team Dr Joseph Ενυδατική κρέμα ματιών 57,90 € 15 ml (3.860,00 € / 1 l)
Μάσκα ανανέωσης
Πίσω σύντομα
Comfort Zone Μάσκα ανανέωσης 58 € 60 ml (966,67 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ Regenerating Night Cream
KORRES White Pine Meno Reverse ™ Regenerating Night Cream 58,90 € 40 ml (1.472,50 € / 1 l)
Μάσκα απόλαυσης
A4 Cosmetics Μάσκα απόλαυσης 59,90 € 50 ml (1.198,00 € / 1 l)
White Pine Moisturizer SPF20
KORRES White Pine Moisturizer SPF20 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ έντονα γεμίζοντας κρέμα
Πίσω σύντομα
KORRES White Pine Meno Reverse ™ έντονα γεμίζοντας κρέμα 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
White Pine Meno Reverse ™ Volume Serum-in Cream
KORRES White Pine Meno Reverse ™ Volume Serum-in Cream 59,90 € 40 ml (1.497,50 € / 1 l)
Υψηλή επιδερμίδα
Comfort Zone Υψηλή επιδερμίδα 60 € 30 ml (2.000,00 € / 1 l)
Χρυσή λαγνεία σε όλο το λάδι
ORIBE Χρυσή λαγνεία σε όλο το λάδι 63 € 50 ml (1.260,00 € / 1 l)
Πετρέλαιο Renight
Comfort Zone Πετρέλαιο Renight 63 € 30 ml (2.100,00 € / 1 l)
Σελίδα 3 από 4
* Incl. Ges. Κόστος αποστολής ΦΠΑ συν

Πολυτελή και εξειδικευμένα αρώματα! Τι το κάνει τόσο μοναδικό;

Η καθαρή πολυτέλεια δεν είναι φυσικά θέμα. Αυτό βασίζεται επίσης στην έννοια των εξειδικευμένων αρωμάτων που είναι γνωστά για την πολυτέλεια. Οι αποκλειστικές συνθέσεις αρωμάτων αποτελούνται από χειροποίητα συστατικά, όπου οι δημιουργίες προκύπτουν μόνο από τα οράματα του αρωματοποιού. Οι ειδικές συλλογές είναι οιονεί μοναδικά εργοστάσια δημιουργίας, τα οποία είναι διαθέσιμα μόνο σε περιορισμένες ποσότητες.