Body Creme

Body Cream

Luxurious care for velvety soft skin. Body Cream is the epitome of intensive body care. With its rich texture, it provides deep-acting moisture to particularly dry and demanding skin, leaving it feeling incomparably supple. Perfect for pampering your skin daily or after a relaxing bath.

Our exclusive selection of body creams offers care products with nourishing ingredients such as shea butter, coconut oil or almond oil, which intensively pamper your skin and protect it from drying out. Delicate fragrances and luxurious formulations transform the application into a soothing ritual that pampers the senses.

Ανακαλύπτω: Body Cream

φίλτρο

φίλτρο

24 Προϊόντα
Côte d'Azur υπολειπόμενο σώμα crème
ORIBE Côte d'Azur υπολειπόμενο σώμα crème 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Κρέμα σώματος Bal D'Afrique
Πίσω σύντομα
BYREDO Κρέμα σώματος Bal D'Afrique 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Κρέμα κρέμας σώματος
BYREDO Κρέμα κρέμας σώματος 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Desertland Restorative Body Créme
ORIBE Desertland Restorative Body Créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Πλούσια κρέμα σώματος
Πίσω σύντομα
Diptyque Πλούσια κρέμα σώματος 72 € 200 ml (360,00 € / 1 l)
Κρέμα σώματος Valaya
Parfums de Marly Κρέμα σώματος Valaya 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Κοιλάδα των λουλουδιών αποκαταστατικό σώμα créme
ORIBE Κοιλάδα των λουλουδιών αποκαταστατικό σώμα créme 68 € 300 ml (226,67 € / 1 l)
Η κρέμα σώματος
Augustinus Bader Η κρέμα σώματος 180 € 200 ml (900,00 € / 1 l)
icon
Κρέμα σώματος θεραπείας μόσχου
INITIO Parfums Privés Κρέμα σώματος θεραπείας μόσχου 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Κρέμα ατομικού τριαντάφυλλου
INITIO Parfums Privés Κρέμα ατομικού τριαντάφυλλου 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Κρέμα Body Mojave Ghost
BYREDO Κρέμα Body Mojave Ghost 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Το trifecta
Augustinus Bader Το trifecta 575 € 270 ml (2.129,63 € / 1 l)
Τρίψιμο σώματος
Πίσω σύντομα
Comfort Zone Τρίψιμο σώματος 49 € 270 ml (181,48 € / 1 l)
Στρατηγική Στρατηγική Θερμική Κρέμα
Πίσω σύντομα
Comfort Zone Στρατηγική Στρατηγική Θερμική Κρέμα 80 € 200 ml (400,00 € / 1 l)
Μαλλιά & Body Butter Limited Edition
Comfort Zone Μαλλιά & Body Butter Limited Edition 25 € 100 ml (250,00 € / 1 l)
Κρέμα σώματος La Tulipe
BYREDO Κρέμα σώματος La Tulipe 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Κρέμα σώματος ηρεμίας
Comfort Zone Κρέμα σώματος ηρεμίας 73 € 180 ml (405,56 € / 1 l)
Η κρέμα σώματος αυξήθηκε από τη χώρα του ανθρώπου
BYREDO Η κρέμα σώματος αυξήθηκε από τη χώρα του ανθρώπου 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Τσιγγάνη κρέμας σώματος
BYREDO Τσιγγάνη κρέμας σώματος 67 € 200 ml (335,00 € / 1 l)
Επαναπλήρωση κρέμας σώματος Valaya
Πίσω σύντομα
Parfums de Marly Επαναπλήρωση κρέμας σώματος Valaya 70 € 200 ml (350,00 € / 1 l)
Κρέμα σώματος
A4 Cosmetics Κρέμα σώματος 113 € 200 ml (565,00 € / 1 l)
Κρέμα σώματος ελιάς
KORRES Κρέμα σώματος ελιάς 19,90 € 200 ml (99,50 € / 1 l)
Deep Respiration Balm
Team Dr Joseph Deep Respiration Balm 27,90 € 50 ml (558,00 € / 1 l)
Oud για την κρέμα σώματος του μεγαλείου
INITIO Parfums Privés Oud για την κρέμα σώματος του μεγαλείου 95 € 200 ml (475,00 € / 1 l)
Σελίδα 1 από 1
* Incl. Ges. Κόστος αποστολής ΦΠΑ συν

Πολυτελή και εξειδικευμένα αρώματα! Τι το κάνει τόσο μοναδικό;

Η καθαρή πολυτέλεια δεν είναι φυσικά θέμα. Αυτό βασίζεται επίσης στην έννοια των εξειδικευμένων αρωμάτων που είναι γνωστά για την πολυτέλεια. Οι αποκλειστικές συνθέσεις αρωμάτων αποτελούνται από χειροποίητα συστατικά, όπου οι δημιουργίες προκύπτουν μόνο από τα οράματα του αρωματοποιού. Οι ειδικές συλλογές είναι οιονεί μοναδικά εργοστάσια δημιουργίας, τα οποία είναι διαθέσιμα μόνο σε περιορισμένες ποσότητες.