Raumduft Refills

Room Fragrance Refills

Room fragrance refills are the ideal solution if you want to continue enjoying your favorite scent at home without having to buy a new diffuser. With a suitable refill, the existing vessel can be easily refilled and reused. This way, the familiar scent remains in your rooms, while packaging material is reduced. Discover room fragrance refills from renowned brands and give your living room, bedroom, bathroom, or entryway a pleasant, personal scent atmosphere again and again.

Ανακαλύπτω: Room Fragrance Refills

φίλτρο

φίλτρο

13 Προϊόντα
Rosso Nobile Arfuser
Dr. Vranjes Firenze Rosso Nobile Arfuser 370 € 2500 ml (148,00 € / 1 l)
Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Baies
Diptyque Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Baies 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Επαναπνέωση του Abd El Squad
Πίσω σύντομα
Cire Trudon Επαναπνέωση του Abd El Squad 82 € 300 g (273,33 € / 1 kg)
Ξαναγεμίστε τον Reed Diffuse Fleur D'oranger
Πίσω σύντομα
Diptyque Ξαναγεμίστε τον Reed Diffuse Fleur D'oranger 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Αναδημιουργία ambra diffuser
Πίσω σύντομα
Dr. Vranjes Firenze Αναδημιουργία ambra diffuser 68 € 500 ml (136,00 € / 1 l)
Botanist Diffuser Refill
Πίσω σύντομα
Paul Smith Botanist Diffuser Refill 75 € 250 ml (300,00 € / 1 l)
Αναδημιουργία ασβέστου τζίντζερ
Πίσω σύντομα
Dr. Vranjes Firenze Αναδημιουργία ασβέστου τζίντζερ 68 € 500 ml (136,00 € / 1 l)
Γνωρίστε το Reggio
Cire Trudon Γνωρίστε το Reggio 82 € 300 ml (273,33 € / 1 l)
Αναδημιουργία βελούδινου σαφράν
Πίσω σύντομα
Dr. Vranjes Firenze Αναδημιουργία βελούδινου σαφράν 82 € 500 ml (164,00 € / 1 l)
Ξαναγεμίστε τον διαχυτήρα του Reed
Πίσω σύντομα
Diptyque Ξαναγεμίστε τον διαχυτήρα του Reed 85 € 200 ml (425,00 € / 1 l)
Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Mimosa
Diptyque Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Mimosa 85 € 200 ml (425,00 € / 1 l)
Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Tubéreuse
Diptyque Επαναλάβετε τον Reed Diffuser Tubéreuse 90 € 200 ml (450,00 € / 1 l)
Oud nobile αρωματίδιο
Dr. Vranjes Firenze Oud nobile αρωματίδιο 82 € 500 ml (164,00 € / 1 l)
Σελίδα 1 από 1
* Incl. Ges. Κόστος αποστολής ΦΠΑ συν

Πολυτελή και εξειδικευμένα αρώματα! Τι το κάνει τόσο μοναδικό;

Η καθαρή πολυτέλεια δεν είναι φυσικά θέμα. Αυτό βασίζεται επίσης στην έννοια των εξειδικευμένων αρωμάτων που είναι γνωστά για την πολυτέλεια. Οι αποκλειστικές συνθέσεις αρωμάτων αποτελούνται από χειροποίητα συστατικά, όπου οι δημιουργίες προκύπτουν μόνο από τα οράματα του αρωματοποιού. Οι ειδικές συλλογές είναι οιονεί μοναδικά εργοστάσια δημιουργίας, τα οποία είναι διαθέσιμα μόνο σε περιορισμένες ποσότητες.