Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ανακαλύπτω: Luxuspflege unter 70€

φίλτρο

φίλτρο

77 Προϊόντα
Ουσιαστικό διφασικό make-up αφαίρεση
Comfort Zone Ουσιαστικό διφασικό make-up αφαίρεση 33,50 € 150 ml (223,33 € / 1 l)
Ελληνική γιαούρτι ηρεμιστική προβιοτική νυχτερινή κρέμα
Πίσω σύντομα
KORRES Ελληνική γιαούρτι ηρεμιστική προβιοτική νυχτερινή κρέμα 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Ελληνική εντατική, θρεπτική προβιοτική ενυδατική κρέμα
Πίσω σύντομα
KORRES Ελληνική εντατική, θρεπτική προβιοτική ενυδατική κρέμα 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Κρέμα πόρων της Σαντορίνης
KORRES Κρέμα πόρων της Σαντορίνης 33,90 € 40 ml (847,50 € / 1 l)
Hyaluronic Blossom Facial Mist
Team Dr Joseph Hyaluronic Blossom Facial Mist 34,90 € 100 ml (349,00 € / 1 l)
Υδρά ήρεμη ορός προσώπου
Grums Υδρά ήρεμη ορός προσώπου 35 € 30 ml (1.166,67 € / 1 l)
ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ LX DETOX CELLERER
Comfort Zone ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ LX DETOX CELLERER 37,50 € 150 ml (250,00 € / 1 l)
icon
Καθαρό νερό καθαρισμού micellar
Team Dr Joseph Καθαρό νερό καθαρισμού micellar 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Απαλό τόνερ εξισορρόπησης
Team Dr Joseph Απαλό τόνερ εξισορρόπησης 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Καθαρισμός πηκτώματος καθαρισμού
Team Dr Joseph Καθαρισμός πηκτώματος καθαρισμού 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Τόνερ βαθύ καθαρισμού
Team Dr Joseph Τόνερ βαθύ καθαρισμού 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Πετρέλαιο προσώπου τριαντάφυλλου
RAAW by Trice Πετρέλαιο προσώπου τριαντάφυλλου 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Σταγόνες μπλε ομορφιάς
RAAW by Trice Σταγόνες μπλε ομορφιάς 38 € 5 ml (7.600,00 € / 1 l)
Santorini Grape Elixir για Velvet Soft Skin
KORRES Santorini Grape Elixir για Velvet Soft Skin 39 € 30 ml (1.300,00 € / 1 l)
Scrub απολέπισης προσώπου
Team Dr Joseph Scrub απολέπισης προσώπου 39,90 € 50 ml (798,00 € / 1 l)
Ελληνικό γιαούρτι θρεπτικό προβιοτικό ορό
KORRES Ελληνικό γιαούρτι θρεπτικό προβιοτικό ορό 39,90 € 30 ml (1.330,00 € / 1 l)
Ελληνική μάσκα προβιοτικού προσώπου γιαουρτιού
KORRES Ελληνική μάσκα προβιοτικού προσώπου γιαουρτιού 39,90 € 100 ml (399,00 € / 1 l)
icon
Πλούσια κρέμα σορμπέ υδραμέντριου
Comfort Zone Πλούσια κρέμα σορμπέ υδραμέντριου 66 € 50 ml (1.320,00 € / 1 l)
Ουσιαστικό ξεφλούδισμα
Comfort Zone Ουσιαστικό ξεφλούδισμα 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Το σύνταγμα του δέρματος Calcharging Crap
Comfort Zone Το σύνταγμα του δέρματος Calcharging Crap 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Ενεργή μάσκα καθαρότητας
Comfort Zone Ενεργή μάσκα καθαρότητας 42 € 60 ml (700,00 € / 1 l)
Λάδι ξυρίσματος δέρματος Holi
Agent Nateur Λάδι ξυρίσματος δέρματος Holi 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Μάσκα Βαθύ Καθαρισμού
Team Dr Joseph Μάσκα Βαθύ Καθαρισμού 42,90 € 50 ml (858,00 € / 1 l)
Η κρέμα ματιών υδραμέμεης
Comfort Zone Η κρέμα ματιών υδραμέμεης 44 € 15 ml (2.933,33 € / 1 l)
Σελίδα 2 από 4
* Incl. Ges. Κόστος αποστολής ΦΠΑ συν

Πολυτελή και εξειδικευμένα αρώματα! Τι το κάνει τόσο μοναδικό;

Η καθαρή πολυτέλεια δεν είναι φυσικά θέμα. Αυτό βασίζεται επίσης στην έννοια των εξειδικευμένων αρωμάτων που είναι γνωστά για την πολυτέλεια. Οι αποκλειστικές συνθέσεις αρωμάτων αποτελούνται από χειροποίητα συστατικά, όπου οι δημιουργίες προκύπτουν μόνο από τα οράματα του αρωματοποιού. Οι ειδικές συλλογές είναι οιονεί μοναδικά εργοστάσια δημιουργίας, τα οποία είναι διαθέσιμα μόνο σε περιορισμένες ποσότητες.