Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Ανακαλύπτω: Luxuspflege unter 70€

φίλτρο

φίλτρο

77 Προϊόντα
Νομισματοκοπία
Πίσω σύντομα
Marvis Νομισματοκοπία 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Κλασικό ισχυρό μέντα
Marvis Κλασικό ισχυρό μέντα 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Τζίντζερ
Marvis Τζίντζερ 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Μάσκα υφασμάτων άγριου τριαντάφυλλου
KORRES Μάσκα υφασμάτων άγριου τριαντάφυλλου 9,90 € 28 ml (353,57 € / 1 l)
Λεπτό Γάλα Καθαρισμού
Team Dr Joseph Λεπτό Γάλα Καθαρισμού 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Καθημερινή ενυδατική κρέμα
Team Dr Joseph Καθημερινή ενυδατική κρέμα 69,90 € 50 ml (1.398,00 € / 1 l)
Φύλλο καθαρισμού
Fur Φύλλο καθαρισμού 15 € 1 item (15,00 € / 1 item)
Ελληνικό γιαούρτι γαλακτωματοποιώντας κρέμα πλύσης
KORRES Ελληνικό γιαούρτι γαλακτωματοποιώντας κρέμα πλύσης 23,90 € 150 ml (159,33 € / 1 l)
Espresso face scrub
Grums Espresso face scrub 24 € 80 ml (300,00 € / 1 l)
Επαναχρησιμοποιήσιμα μαξιλάρια μπαμπού
Team Dr Joseph Επαναχρησιμοποιήσιμα μαξιλάρια μπαμπού 24,90 € 10 item (2,49 € / 1 item)
Καθαρίστε το καθαριστικό άνθρακα του δέρματος
Team Dr Joseph Καθαρίστε το καθαριστικό άνθρακα του δέρματος 24,90 € 60 ml (415,00 € / 1 l)
Μαύρο οψιανό Gua Sha
Team Dr Joseph Μαύρο οψιανό Gua Sha 24,90 € 1 item (24,90 € / 1 item)
Σετ αναζωογόνησης διανυκτέρευσης
Comfort Zone Σετ αναζωογόνησης διανυκτέρευσης 25 € 1 item (25,00 € / 1 item)
Χάλια προσώπου υδραμέντριου
Πίσω σύντομα
Comfort Zone Χάλια προσώπου υδραμέντριου 28 € 100 ml (280,00 € / 1 l)
Η μάσκα προσώπου υδρογέλης (ενιαία)
Augustinus Bader Η μάσκα προσώπου υδρογέλης (ενιαία) 28 € 3 ml (9.333,33 € / 1 l)
Απαλό Λάδι Καθαρισμού
Team Dr Joseph Απαλό Λάδι Καθαρισμού 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Soft Lips Glow Balm
Team Dr Joseph Soft Lips Glow Balm 29,90 € 10 g (2.990,00 € / 1 kg)
Αποκαταστατικό βάλσαμο δέρματος
Team Dr Joseph Αποκαταστατικό βάλσαμο δέρματος 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Santorini Grape -Enemy Mask με ηφαίστειο
KORRES Santorini Grape -Enemy Mask με ηφαίστειο 29,90 € 70 ml (427,14 € / 1 l)
Ουσιαστικό πλύσιμο προσώπου
Πίσω σύντομα
Comfort Zone Ουσιαστικό πλύσιμο προσώπου 30,50 € 150 ml (203,33 € / 1 l)
Βασικό γάλα
Comfort Zone Βασικό γάλα 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Ουσιαστικό γραφίτη
Comfort Zone Ουσιαστικό γραφίτη 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Ενεργός διορθωτής καθαρότητας
Comfort Zone Ενεργός διορθωτής καθαρότητας 32 € 15 ml (2.133,33 € / 1 l)
Τονωτική λοσιόν πεπόνι
Ligne St Barth Τονωτική λοσιόν πεπόνι 33 € 125 ml (264,00 € / 1 l)
Σελίδα 1 από 4
* Incl. Ges. Κόστος αποστολής ΦΠΑ συν

Πολυτελή και εξειδικευμένα αρώματα! Τι το κάνει τόσο μοναδικό;

Η καθαρή πολυτέλεια δεν είναι φυσικά θέμα. Αυτό βασίζεται επίσης στην έννοια των εξειδικευμένων αρωμάτων που είναι γνωστά για την πολυτέλεια. Οι αποκλειστικές συνθέσεις αρωμάτων αποτελούνται από χειροποίητα συστατικά, όπου οι δημιουργίες προκύπτουν μόνο από τα οράματα του αρωματοποιού. Οι ειδικές συλλογές είναι οιονεί μοναδικά εργοστάσια δημιουργίας, τα οποία είναι διαθέσιμα μόνο σε περιορισμένες ποσότητες.