Luxuspflege unter 70€

Luxuspflege unter 70€

Odkryć: Luxuspflege unter 70€

Filtr

Filtr

77 Produkty
Mięta Wodna
Wkrótce ponownie
Marvis Mięta Wodna 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Classic Strong Mint
Marvis Classic Strong Mint 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Mięta imbirowa
Marvis Mięta imbirowa 9 € 85 ml (105,88 € / 1 l)
Aptekarska maska ​​​​z tkaniny z dziką różą
KORRES Aptekarska maska ​​​​z tkaniny z dziką różą 9,90 € 28 ml (353,57 € / 1 l)
Delikatne mleczko oczyszczające
Team Dr Joseph Delikatne mleczko oczyszczające 37,90 € 200 ml (189,50 € / 1 l)
Codzienny krem nawilżający
Team Dr Joseph Codzienny krem nawilżający 69,90 € 50 ml (1.398,00 € / 1 l)
Arkusz szorujący
Fur Arkusz szorujący 15 € 1 item (15,00 € / 1 item)
GREEK YOGHURT Emulgujący krem do mycia
KORRES GREEK YOGHURT Emulgujący krem do mycia 23,90 € 150 ml (159,33 € / 1 l)
ESPRESSO FACE SCRUB  Grums I Das Parfum & Beauty
Grums ESPRESSO FACE SCRUB Grums I Das Parfum & Beauty 24 € 80 ml (300,00 € / 1 l)
Podkładki bambusowe wielokrotnego użytku
Team Dr Joseph Podkładki bambusowe wielokrotnego użytku 24,90 € 10 item (2,49 € / 1 item)
Przezroczysty węglowy środek czyszczący do skóry
Team Dr Joseph Przezroczysty węglowy środek czyszczący do skóry 24,90 € 60 ml (415,00 € / 1 l)
Czarny obsydian Gua Sha
Team Dr Joseph Czarny obsydian Gua Sha 24,90 € 1 item (24,90 € / 1 item)
Zestaw rewitalizujący na noc
Comfort Zone Zestaw rewitalizujący na noc 25 € 1 item (25,00 € / 1 item)
Mgiełka do twarzy Hydramemory
Wkrótce ponownie
Comfort Zone Mgiełka do twarzy Hydramemory 28 € 100 ml (280,00 € / 1 l)
Hydrożelowa maska na twarz (pojedyncza)
Augustinus Bader Hydrożelowa maska na twarz (pojedyncza) 28 € 3 ml (9.333,33 € / 1 l)
Delikatny olejek oczyszczający
Team Dr Joseph Delikatny olejek oczyszczający 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
Miękki balsam do ust rozświetlający
Team Dr Joseph Miękki balsam do ust rozświetlający 29,90 € 10 g (2.990,00 € / 1 kg)
Regenerujący balsam do skóry
Team Dr Joseph Regenerujący balsam do skóry 29,90 € 50 ml (598,00 € / 1 l)
SANTORINI GRAPE Maska oczyszczająca skórę z piaskiem wulkanicznym
KORRES SANTORINI GRAPE Maska oczyszczająca skórę z piaskiem wulkanicznym 29,90 € 70 ml (427,14 € / 1 l)
Niezbędny płyn do mycia twarzy
Wkrótce ponownie
Comfort Zone Niezbędny płyn do mycia twarzy 30,50 € 150 ml (203,33 € / 1 l)
Niezbędne mleko
Comfort Zone Niezbędne mleko 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
Essential Toner
Comfort Zone Essential Toner 30,50 € 200 ml (152,50 € / 1 l)
AKTYWNY KOREKTOR CZYSTOŚCI
Comfort Zone AKTYWNY KOREKTOR CZYSTOŚCI 32 € 15 ml (2.133,33 € / 1 l)
Tonik w płynie melonowym
Ligne St Barth Tonik w płynie melonowym 33 € 125 ml (264,00 € / 1 l)
Strona 1 Od 4
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Luksusowe i niszowe perfumy! Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Czysty luksus nie jest towarem, który należy brać za pewnik. Na tym też opiera się koncepcja perfum niszowych, które znane są właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe tworzone są z ręcznie dobieranych składników, a kreacje powstają wyłącznie w oparciu o wizję perfumiarza. Specjalne kompozycje są praktycznie unikalnymi kreacjami, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.