HAARPFLEGE

WŁOSY

Zdrowe i miękkie włosy jak prosto od fryzjera! Ale które produkty do pielęgnacji włosów ułatwiają samodzielną stylizację pięknych, zadbanych włosów w domu? Parfum & Beauty przedstawia najlepsze szampony, odżywki i kuracje do włosów, które w mgnieniu oka zmienią Twoje włosy w jedwabiste doznanie. Ale najpopularniejsze produkty do stylizacji, od lakieru do włosów po wosk do włosów, są również niezbędne do uzyskania idealnej fryzury.

Odkryć: WŁOSY

Filtr

Filtr

131 Produkty
Olejek kokosowy do pielęgnacji ciała i włosów
Ligne St Barth Olejek kokosowy do pielęgnacji ciała i włosów 38,50 € 125 ml (308,00 € / 1 l)
SPRAY DO RESTYLINGU MYSTIFY
ORIBE SPRAY DO RESTYLINGU MYSTIFY 49 € 175 ml (280,00 € / 1 l)
Odżywka zwiększająca objętość
ORIBE Odżywka zwiększająca objętość 54 € 200 ml (270,00 € / 1 l)
Suchy szampon Serene Scalp Oil Control Powder
ORIBE Suchy szampon Serene Scalp Oil Control Powder 52 € 45 g (1.155,56 € / 1 kg)
Serene Scalp Balancing Shampoo
Wkrótce ponownie
ORIBE Serene Scalp Balancing Shampoo 58 € 250 ml (232,00 € / 1 l)
SERUM WZMACNIAJĄCE DO WŁOSÓW HAIR ALCHEMY
ORIBE SERUM WZMACNIAJĄCE DO WŁOSÓW HAIR ALCHEMY 74 € 175 ml (422,86 € / 1 l)
Maska transformująca Gold Lust
ORIBE Maska transformująca Gold Lust 77 € 150 ml (513,33 € / 1 l)
icon
Odżywka nawilżająca supershine
Wkrótce ponownie
ORIBE Odżywka nawilżająca supershine 64 € 250 ml (256,00 € / 1 l)
Maska nawilżająca Signature Moisture Masque
ORIBE Maska nawilżająca Signature Moisture Masque 73 € 175 ml (417,14 € / 1 l)
Signature Foundation Mist
ORIBE Signature Foundation Mist 34 € 150 ml (226,67 € / 1 l)
Perfumy do włosów Bal D´Afrique
BYREDO Perfumy do włosów Bal D´Afrique 65 € 75 ml (866,67 € / 1 l)
Krem nawilżający Brilliance & Shine Supershine
ORIBE Krem nawilżający Brilliance & Shine Supershine 66 € 150 ml (440,00 € / 1 l)
Gruby suchy spray wykończeniowy
Wkrótce ponownie
ORIBE Gruby suchy spray wykończeniowy 48 € 250 ml (192,00 € / 1 l)
Spokojny odżywka do gensów skóry głowy
ORIBE Spokojny odżywka do gensów skóry głowy 62 € 175 ml (354,29 € / 1 l)
Odżywka równoważąca do skóry głowy Serene
ORIBE Odżywka równoważąca do skóry głowy Serene 60 € 200 ml (300,00 € / 1 l)
Szampon nawilżający supershine
ORIBE Szampon nawilżający supershine 60 € 250 ml (240,00 € / 1 l)
Perfumy do włosów Blanche
BYREDO Perfumy do włosów Blanche 65 € 75 ml (866,67 € / 1 l)
Perfumy do włosów Fleur de Peau
Diptyque Perfumy do włosów Fleur de Peau 62 € 30 ml (2.066,67 € / 1 l)
Mgiełka rozjaśniająca Bright Blonde Sun
ORIBE Mgiełka rozjaśniająca Bright Blonde Sun 42 € 100 ml (420,00 € / 1 l)
Aprés Beach Wave & Shine Spray
ORIBE Aprés Beach Wave & Shine Spray 49 € 300 ml (163,33 € / 1 l)
Moisture & Control Priming Lotion bez spłukiwania Conditioning Detangler
ORIBE Moisture & Control Priming Lotion bez spłukiwania Conditioning Detangler 48 € 175 ml (274,29 € / 1 l)
Perfumy do włosów Gris Charnel
BDK Perfumy do włosów Gris Charnel 58 € 50 ml (1.160,00 € / 1 l)
Odżywka Beautiful Color
ORIBE Odżywka Beautiful Color 58 € 200 ml (290,00 € / 1 l)
Bois Imperial Hair & Body Mist
Essential Parfums Bois Imperial Hair & Body Mist 45 € 100 ml (450,00 € / 1 l)
Strona 2 Od 6
* Cena z VAT plus koszty wysyłki

Perfumy luksusowe i niszowe! Co czyni je tak wyjątkowymi?

Czysty luksus nie jest czymś oczywistym. Na tym opiera się koncepcja zapachów niszowych, które słyną właśnie z tego luksusu. Ekskluzywne kompozycje zapachowe składają się z ręcznie wybranych składników, a kreacje powstają wyłącznie z wizji perfumiarza. Specjalne kompilacje to praktycznie unikalne dzieła, które są dostępne tylko w ograniczonych ilościach.